Nejnovější kurzy

Novinky

APNEAMAN

V dnešním světě plném shonu, stresu a starostí vyhledává stále víc lidí aktivní formu odpočinku v příjemném, čistém a klidném prostředí. Jednou z aktivit v přírodě, která splňuje po všech stránkách požadavky pro aktivní regeneraci člověka je i šnorchlování, nádechové potápění nebo chcete-li freediving. Jeho nespornou výhodou je také minimální materiální vybavení a závislost na potápěčských centrech. To jsou také důvody, proč se freediving teší po celém světě stále větší oblibě.

 

Mnoho lidí si myslí, že freediving je jenom pro vybranou skupinu „supermanů“ s objemem plic 8 a víc litrů … Ano, být v kondici a mít větší objem plic je určitá výhoda, ale není to nutný předpoklad k tomu abyste se potápěli do hloubky 20m anebo uplavali 75m na jeden nádech a užili si všechnu tu krásu ukrytou pod vodní hladinou. Dá se v podstatě říct, že je to sport pro všechny. Vše záleží na tom, co od potápění na nádech čekáte a kolik mu chcete věnovat času. Vaše možnosti jsou otevřené …

 

Freediving je úžasný a přirozený sport provozovaný v nádherném prostředí a svým charakterem skvěle zapadá do zdravého způsobu života, do filozofie „total fitness“. Máte konečně příležitost cíleně a pravidelně dělat něco pro své fyzické a psychické zdraví, ať už jsou Vaše cíle ryze rekreační anebo máte zavodní ambice.
Rádi vám na cestě světem volnosti, pohody, relaxace, přátelství a nezávislosti pomůžeme :-) 

 

APNEAMAN - "učte se od nejlepších" :-)