Open Menu

Blog

Nově cestovní pojištění pro Freedivery

Naší společnosti Apneaman s.r.o. se povedlo vyjednat speciální nabídku cestovního pojištění pro nádechové potápěče u pojišťovny Allianz. Freediving lze od nového roku pojistit exklusivně u Apneamana a to bez jakékoliv přirážky.

Povedlo se nám zařadit Freediving do kategorie spadající do klasického tarifu cestovního pojištění. Pojištění lze uplatnit pro cesty do celého světa. Základní podmínkou je freediverská certifikace pro otevřenou vodu, jakou je například Apnea Academy Level I a vyšší, anebo jiný odpovídající stupeň v celosvětově uznávaných výcvikových systémech. Hloubkový limit pro freedivera s certifikací je max. 40m. Tento hloubkový limit a podmínka být držitelem freediverské certifikace neplatí v rámci výcvikových kurzů a tréninkových akcí pořádaných naší školou Apneaman.

Cestovní pojištění slouží k ochraně pojištěných osob při cestování v zahraničí nebo v Česku. V případě cesty do zahraničí si můžete pojistit: léčebné výlohy, odpovědnost za škody, zavazadla, úraz, stornovací poplatky zájezdu, doplňkové asistenční služby a rizikové sporty. V případě cesty po Česku si můžete pojistit: odpovědnost za škody, zavazadla, úraz, stornovací poplatky a rizikové sporty.

Pojištění lze sjednat jak pro celé rodiny, tak i pro jednotlivce, stejně tak pro zájezd pořádaný po vlastní ose, nebo s jinou CK. Pro další informace se neváhejte obrátit na kristyna@apneaman.cz.

 

 

 

 

 

Zpět na výpis

Partneři