Open Menu

Blog

Test obleku Tutto Sub
Sharm El Sheikh

Martin testoval nový závodní bazénový oblek během již tradiční tréninkové akce Apneaman Training Camp v Egyptě. Jak vidíte na videu, Martin dal hravě, velice pěknou technikou a bez velkého úsilí celkem slušný tréninkový výkon DYN 210m! Nešel na maximum, byl to jenom test obleku a formy před nadcházejícím hloubkovým závodem Russian Open Depth National Championship. Co o obleku Martin říká?

"Oblek je naprosto špičkový!!! Jsem z něj nadšený a to z několika důvodů! Oblek je šitý na míru, má perfektní střih a  freedivera stahuje podobně jako závodní plavecké kombinézy! Ta volnost v ramenou je úžasná. Šetří spoustu energie během ponoru a umožňuje mnohem lepší relaxaci a také lepší cítění vody! Oblek je lepený, vyrobený z 1mm anebo 1,5mm neoprénu v černé anebo modré barvě. Poskytuje freediverovi dobrý tepelný komfort a při dobrém vyvážení také hodně slušný glide! Měl jsem pocit, že to plave samo a bez námahy! Tak příjemnou dynamiku už jsem dlouho nezažil! Všem kdo se snaží o výkony v DYN a DNF můžu tento oblek vřele doporučit."

Oblek lze samozřejmě změřit a objednat u nás v Apneaman centru. V případě zájmu o více informací pište na martin@apneaman.cz.

Zpět na výpis

Partneři