Open Menu

Vyberte si kurz

Varianta kurzuBazénové tréninky

Země

Začátek kurzu

Instruktor


Vynulovat filtry

Tréninkové akce
Tréninkove akce a stage

Training Camp Egypt

Termín:
30.10.-10.11.2021 (12 dnů)
Doprava:
letecká
Cena:
14 900 Kč
Místo:
Sharm el Sheikh, Egypt
Vedoucí:
Martin Zajac
Kapacita:
0 volných z 10 míst

Pro přihlášení na akci je nutné se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.

Zveme Tě na Apneaman Training Camp.
Tato desetidenní akce je určena všem freediverům, kteří se chtějí zlepšit v hloubkových disciplínách, ale také v disciplínách bazénových - STA, DYN. Akce je také vhodná pro studenty a freedivery, kteří si chtějí dodělat kurz, anebo jenom osvěžit to, co se na kurzu před léty naučili a samozřejmě pokročit o kus dál, lépe řečeno hlouběji a déle :-) Program je samozřejmě dobrovolný a každý si ho může naskládat dle vlastní chuti.

Budeme se věnovat všemu, co je pro potápění na otevřené vodě potřebné: techniky jednotlivých disciplin, techniky vyrovnávání tlaku, dechové a mentální techniky, trénink hloubek a také STA ... Letos se budeme postupně celých deset dní věnovat individuálnímu rozboru aktuálního stavu každého účastníka a následným doporučením co nejlepších tréninkových postupů pro další efektivní vývoj! Výstupem tohoto tréninkového snažení bude ucelená představa o tom jak trénovat a zlepšovat své výkony. Po zkušenostech z ATC 2012 až 2020 můžeme slíbit také nové hodnotné osobáky ;-)

Pokud nebudete s touto akci spokojeni, tak vám vrátíme plnou cenu akce!!! Ale na druhou stranu, očekáváme od vás maximální nasazení !!! ;-)

Pokud se vám nedaří zlepšovat, tak většinou slyšíte od instruktorů, že je to v hlavě ... Ale moc se neví co je v hlavě a jak s tím naložit! Proto jsem se rozhodl sdílet s vámi své mnohaleté zkušenosti a zařadit v rámci této tréninkové akce také  kurz "Mental Training". Věřím, že to bude velice přínosné a že tím posuneme vaše limity na aktualní možné maximum! ;-)

Co k tomu potřebujete:
- být ve věku minimálně 14
- mít za sebou certifikovaný kurz freedivingu
- mít zdravotní prohlídku
- mít vlastní vybavení: maska , šnorchl , ploutve, neoprénový oblek, zátěžový pásek
Veškeré vybavení lze na kurz zapůjčit.

Co získáte:
- komplexní informace k tréninku 
- zdokonalíte techniku CNF, CWT a FIM
- zdokonalíte techniku vyrovnávání tlaku
- kurz Mental Training
- diplom Apneaman Training Camp
- možnost dodělat kurz L2 - L3

Místo konání a ubytování:
Potápěčská základna  Freediving World Center v holelu Labranda ve městě Sharm el Sheikh je jedna z nejlepších základen specializovaných na freediving. Před hotelem/základnou je korálový útes a co je pro nás nejdůležitější, je tam dostatečná hloubka pro trénink i těch nejlepších závodníků = až 180m :-) V rámci Apnea Academy Weeku nám jsou k dispozici dvě závodní plošiny, sled a asi dvacet bojek s různou hloubkou od 20 do 80m. Hned u základny máme k dispozici také pěkný 25m bazén. Jak již jsem naznačil, souběžně s naším kurzem bude probíhat také mezinárodní Apnea Week a na základně bude spousta freediverů z celého světa ...

Hotel Labranda je součástí italského resortu Eden Village. Pěkné ubytování s all incl. servisem ve vysokém standardu! V ceně holetu je vynikajici jídlo 3 x denně, přes den svačiny a nealko pití na barech. U oběda a večeře nealko nápoje, pivo a víno zdarma. Můžete bydlet v jedno, dvou anebo třílůžkových pokojích.
Součástí hotelu jsou bazény, posilovna, masérny a hlavně freedivingová základna  Freediving World Apnea Center, která nám poskytne v rámci mezinárodního setkání freediverů, Apnea Academy Week, veškerý servis za zvýhodněných podmínek, takže budeme mít na výcvik ty nejlepší podmínky!!! :-)

Relaxace:
Ve volných chvílích v průběhu kurzu budete mít možnost odpočívat u bazénu anebo přímo u moře, před hotelem je pěkný útes, anebo se nechat namasírovat ... Možností je opravdu hodně. 

Doprava:
Doprava je letecky. Odlet z pražského letiště Ruzyně.
Transfer z letiště do hotelu (Hotel je v části Tower Bay) trvá přibližně 15 až 20min.


Cena: 14 900Kč
Cena pro členy klubu Apneaman s členstvím Professional: 14 000Kč

Doporučené vybavení:
Nizkoobjemová maska - Micromaska, Noah, Mystic
Šnorchl -  Zoom, Wind ...
Dlouhé ploutve - Salvimar, C4, Apneaman, Mares ...
Neoprénový oblek - nejlépe Elios 3 až 5mm materiálu (lze ušít na míru)
Zátěže a gumové pásky - 1kg v plastu, pásky Apneautic ... 
Hloubkoměr - Mares, Suunto, Salvimar...

Veškeré potřebné vybavení na akci lze u nás zapůjčit. 

V případě, že potřebujete poradit s výběrem vybavení, tak jsem vám samozřejmě k dispozici. Volejte, pište anebo se za námi můžete zastavit (pondělí až pátek) přímo v Apnea Academy centru na Praze 7, Holešovická tržnice hala č.16. Nově lze na kurz zapůjčit také freedivingové ploutve, počítače, obleky a zátěže  ...

V ceně je zahrnuto:
- přednášky k tréninku
- vedené tréninky v bazénu
- vedené tréninky na hloubce
- suchý trénink vyrovnávání tlaku
- jóga, strečink a dechová cvičení
- vedený mentální trénink
- diplom o absolvování akce

V ceně není zahrnuto:
- cesta na lokalitu (cca 11 000Kč)
- transfery letiště-hotel (10EUR/osoba)
- cestovní pojištění
- ubytování (cca 42EUR/osoba/den)
- zapůjčení vybavení
- poplatek základně (80EUR/osoba/tyden)

Pro další dotazy a konzultace pište anebo volejte
martin@ap­neaman.cz
mob.: +420 608 644 979
Skype: zajac.martin

Budeme se těšit :-)
Martin

Partneři