Open Menu

Vyberte si kurz

Varianta kurzuBazénové tréninky

Země

Začátek kurzu

Instruktor


Vynulovat filtry

Tréninkové akce
Expedice

Safari Malta

Termín:
23.-26.10.2021 (4 dny)
Doprava:
letecká
Cena:
25 900 Kč
Místo:
Gozo, Comino, Malta
Vedoucí:
Martin Zajac
Kapacita:
0 volných z 9 míst

Pro přihlášení na akci je nutné se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.

Tato tréninková akce je určená pro všechny freedivery, kteří se chtějí zlepšit v hloubkových disciplínách FIM a CWT a přitom si užít také potápění na nádech na naprosto špičkových lokalitách. V rámci akce je možné konzultovat vše od přípravy na potápění přes techniku vyrovnávání a techniku jednotlivých disciplín až po samotný trénink. Kromě tréninku nás denně čekají nádherné lokality vhodné pro freediving viz. videa níže...

Program:
23.10.2021
- přílet na Maltu
- nalodění na luxusní katamarán Heroina Lagoon 40
- společný nákup potravin

24. - 29.10.2021
- plavba a potápění po maltských ostrovech Gozo, Comino a Malta, dle aktuálních povětrnostních podmínek
- dopoledne trénink na hloubce a odpoledne freediving na zdejších vracích, prolejzačkách, tunelech a jeskyních ...

30.10.2021
- odlet z Malty

Boys like guns - Patrol Boat P29 - Malta 2020

Co si vzít s sebou:
Teplota vody v tomto období bývá kolem 24°C a venkovní teplota kolem 25-27°C, ale v případě, že fouká silnější vítr, anebo se náhodou přižene nějaká studená fronta, je vhodné si vzít i nějaké teplejší a neprofoukavé oblečení. Spacák a ani karimatka nejsou nutné, loď je plně vybavena vším co můžeme na moři potřebovat. Vemte si je jenom v případě, že chcete v noci spát na palubě a koukat na hvězdy.

Vzhledem k teplotě vody se dá potápět jak ve 3mm tak i v 5mm obleku, ale je nutné brát v úvahu to, že budeme ve vodě minimálně dvakrát denně a ztráty tepla se budou kumulovat.
Ceny potravin jsou na Maltě zhruba stejné jako u nás, takže je zbytečné tahat jídlo do letadla. I když je na lodi dobře vybavená lékárnička, tak nezapomeňte na případné léky, bez kterých se neobejdete!

Maltské vraky a jeskyně na jeden nádech

Katamaran Heroina - Lagoon 40
Na katamaránu jsou celkem 4 kajuty. Každá kajuta má koupelnu s WC s elektrickým splachováním a sprchou. V každé kajutě je topení s vlastním nastavením teploty, možnost nabíjení telefonu/tabletu přes zásuvku anebo USB. Postele mají lamelové rošty, takže se i kvalitně vyspíme. Dále tu máme k dispozici plně vybavenou kuchyň, dvě ledničky, plynový sporák, plynovou troubu a topinkovač. Nadstandardní výbavou je pak kávovar Nespresso. Ten my ale používat nebudeme! :D

Heroina je vybavena odsolovacím zařízením a díky tomu je soběstačná ve výrobě vody. I přes to tu je více než dost místa. Od prostorného kokpitu, salonu, až po příď lodi s velkou sítí. Nechybí ani prostor pro sušení neoprenů a jejich uskladnění včetně ploutví a dalšího freedivingového vybavení. Na zádi je venkovní sprcha s teplou vodou kde se budeme moci osprchovat a freediveři citliví na své vybavení jej zde můžou vždy po ponoru opláchnout. :D Na katamaránu je celkem 40ks jednokilových závaží v různých barvách. Nemusíme tak brát své závaží do letadla a platit za nadváhu.

 

Speciální cena pro členy klubu Apneaman je 24.900,-Kč

V ceně akce je zahrnuto:
- pobyt na katamaránu Heroina Lagoon 40
- služby česky mluvícího kapitána
- průvodce po lokalitách
- pohonné hmoty pro plavbu
- pobyt v marínách
- tréninky a konzultace
- záznam a následný rozbor vašich ponorů
- zapůjčení bójek a lan
- průvodce po lokalitách

V ceně není zahrnuto:
- letenka cca.5000Kč (dle aktuální nabídky)
- cestovní pojištění
- stravování

Pro další dotazy a konzultace pište anebo volejte
martin@apneaman.cz
mob.: +420 608 644979

Budeme se těšit
Martin

Partneři