Open Menu

Vyberte si kurz

Varianta kurzuBazénové tréninky

Země

Začátek kurzu

Instruktor


Vynulovat filtry

Certifikát
Profesionální kurzy
Instructor

Mermaiding Instructor Basic

Termín:
29.-30.01.2022 (2 dny)
Doprava:
vlastní
Cena:
6 400 Kč
Místo:
Praha - Holešovice, Česká republika
Vedoucí:
Martin Zajac
Kapacita:
4 volných z 10 míst

Pro přihlášení na akci je nutné se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.

Zveme Tě na instruktorský kurz mermaidingu s certifikací Mermaiding Instruktor Basic Level. Tento dvoudenní bazénový kurz je určen pro lektory plavání, kteří si chtějí rozšířit kvalifikaci, seznámit se s technikou plavaní s monoploutví a s výukou této techniky a jak správně vyučovat mermaiding.

Při výuce mermaidingu je základem potápění a delfínové vlnění a každý účastník kurzu by měl sám tyto dovednosti zvládnout a v kurzu se je naučit. Ukážeme si proto také základy freedivingu, jak se bezpečně potápět, jak správně dýchat, relaxovat a jak se na potápění připravit a jak tyto základy naučit i děti ve vašich kurzech. S monoploutví se naučíme správnou techniku pohybu, obrátek, zanoření ... a vysvětlíme si, jak naše tělo ve vodním prostředí funguje. Ve speciální části se budeme zabývat nácvikem a analýzou techniky plavání s monoploutví formou natáčení videa a poté opravou na suchu i ve vodě. Naučíme se také formy strečinku s dětmi před samotným plaváním a probereme metodicky náplň mermaiding lekcí a to jak na suchu, tak v praxi se zkušenými lektory.

Ukážeme si také, jak naučit děti základům nádechového potápění, základům techniky plavání s monoploutví a vyrovnávání tlaku, jak děti připravit na mermaiding aby se zdokonalily a užily si plavání jako mořské panny a tritonové.

Tento bazénový kurz je po úspěšném zvládnutí ukončen certifikátem Mermaiding Instructor Basic Level. Zároveň po úspěšném zvládnutí tohoto kurzu doporučujeme kurz Apnea Academy First Level/Indoor Freediver s mezinárodní certifikací od akreditované společnosti Apnea Academy.

Program kurzu:
Sobota : 8:00 - 18:00
Neděle : 8:00 - 16:00

 

Doporučené vybavení:
Šnorchl - Salvimar, Omer ...
Dlouhé ploutve - Salvimar, C4, Apneaman, Mares ...
Neoprénový oblek - nejlépe Elios z 3 až 5mm materiálu (lze ušít na míru)
Zátěže a gumové pásky - 1kg v plastu, pásky Apneautic

V případě, že potřebujete poradit s výběrem vybavení, vyzkoušet správnou velikost botiček, tvrdost ploutví, masku ..., tak jsme vám samozřejmě k dispozici v našem Apnea Academy centru na Praze 7. Volejte, pište anebo se za námi můžete zastavit (pondělí až pátek) mezi 11 až 18h. Kompletní vybavení najdete také na našem e-shopu www.apneamanshop.cz

Veškeré vybavení lze na kurz samozřejmě také zapůjčit. Pro určení správné velikosti obleku nám napište výšku a váhu, a pro velikost ploutví zase velikost nohy.

V ceně kurzu je zahrnuto:
- kurz mermaidingu (věškerá praxe a přednášky)
- certikát Mermaiding instructor Basic Level
- manuál Apnea Academy First Level
- manuál mermaidingu pro instruktory
- dodání fotodokumentace a videí ze školení

V ceně není zahrnuto:
- doprava na lokalitu
- zapůjčení vybavení
- ubytování
- stravování

Pro další dotazy a konzultace pište anebo volejte
aneta.janovska@happytailscz.cz
mob.: +420 724 372 829
 

Budeme se těšit :-)

Aneta, Martin, Jindřiška a Roman

Partneři