Open Menu

Vyberte si kurz

Varianta kurzuBazénové tréninky

Země

Začátek kurzu

Instruktor


Vynulovat filtry

Certifikát
Pokročilé kurzy
Second Level Freediver

AA Level II

Termín:
03.-10.10.2022 (8 dnů)
Doprava:
letecká
Cena:
9 900 Kč
Místo:
Sharm el Sheikh, Egypt
Vedoucí:
Jan Pohořelý
Kapacita:
0 volných z 4 míst

Pro přihlášení na akci je nutné se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.

Zveme Tě na kurz Apnea Academy Level II
Máte rádi pocit volnosti a nezávislosti? Chcete si užít krásy jezer, moří a oceánů, být přitom nezávislí na potápěčské bázi a netahat s sebou všechny ty přístroje, žakety a lahve? Chcete se potápět do středních hloubek jako potápěči s přístrojem? Chcete zlepšit své nádechové schopnosti a mít tak lepší pocit a větší bezpečí při potápění s přístrojem? Chcete v sobě objevit nové schopnosti, o kterých zatím ani netušíte? Chcete se potápět bezpečně a umět řešit krizové situace? Chcete vědět, jak dál na sobě pracovat?…

Připravili jsme pro Vás šestidenní intenzivní kurz freedivingu, který Vám otevře nové dimenze Vašich schopností, naučí Vás dovednosti potřebné k efektivnímu a bezpečnému potápění, ukáže Vám jak se připravit na potápění nejen dechovými technikami. Neméně důležité jsou i informace jak dál po kurzu postupovat, jakým způsobem zlepšovat své fyzické i psychické schopnosti a pohybové dovednosti, aby Vám freediving v budoucnu přinesl ještě více radosti, relaxace a pocitu zdraví, ať už jsou Vaše cíle rekreační anebo závodní.

Video z kurzu Level II a Level III v Sharmu z listopadu 2013

Co k tomu potřebujete:
- být ve věku minimálně 14
- uplavat 50m na hladině některým z plaveckých způsobů
- mít zdravotní prohlídku
- mít vlastní vybavení: maska , šnorchl , ploutve, neoprénový oblek, zátěžový pásek
Veškeré vybavení lze na kurz zapůjčit

Co získáte:
- naučíte se bezpečně a efektivně potápět
- mezinárodní plastovou kvalifikační kartičku Apnea Academy Level II
- diplom Apnea Academy Level II
 

Místo konání a ubytování:
Potápěčská základna  Freediving World Center v holelu Labranda ve městě Sharm el Sheikh je jedna z nejlepších základen specializovaných na freediving. Před hotelem/základnou je korálový útes a co je pro nás nejdůležitější, je tam dostatečná hloubka pro trénink i těch nejlepších závodníků = až 140m :-) V rámci Apnea Academy Weeku nám jsou k dispozici dvě závodní plošiny, sled a asi dvacet bojek s různou hloubkou od 20 do 80m. Hned u základny máme k dispozici také pěkný 25m bazén. Jak již jsem naznačil, souběžně s naším kurzem bude probíhat také mezinárodní Apnea Week a na základně bývá spousta freediverů z celého světa ...

Hotel Labranda je součástí italského resortu Eden Village. Pěkné ubytování s all incl. servisem ve vysokém standardu! V ceně holetu je vynikajici jídlo 3 x denně, přes den svačiny a nealko pití na barech. U oběda a večeře nealko nápoje, pivo a víno zdarma. Můžete bydlet v jedno, dvou anebo třílůžkových pokojích.
Součástí hotelu jsou bazény, posilovna, masérny a hlavně freedivingová základna  Freediving World Apnea Center, která nám poskytne v rámci mezinárodního setkání freediverů, Apnea Academy Week, veškerý servis za zvýhodněných podmínek, takže budeme mít na výcvik ty nejlepší podmínky!!! :-)

Doprava:
Doprava je letecky. Odlet z pražského letiště Ruzyně (z důvodu charterového letu čas odletu bude upřesněn přibližně 5-7 dní před odletem). Přílet na egyptské letiště Sharm el Sheikh. Doba letu přibližně 4 hodiny. Váhový limit na zavazadla bývá 15 až 23kg + 5kg příruční zavazadlo. Transfer z letiště do hotelu (Hotel je v části Tower Bay) trvá přibližně 15 až 20min.

Relaxace:
Ve volných chvílích v průběhu kurzu budete mít možnost odpočívat u bazénu anebo přímo u moře, před hotelem je pěkný útes, anebo se nechat namasírovat ... Možností je opravdu hodně. 

Cena:  9 900Kč
Cena pro členy klubu Apneaman: 9 500Kč

Doporučené vybavení:
Nizkoobjemová maska - Micromaska, Sphera, Mystic
Šnorchl -  Zoom, Wind ...
Dlouhé ploutve - Salvimar, C4, Apneaman, Mares ...
Neoprénový oblek - nejlépe Elios 3 až 5mm materiálu (lze ušít na míru)
Zátěže a gumové pásky - 1kg v plastu, pásky Apneautic ... 
Hloubkoměr - Mares, Suunto, Salvimar...

Veškeré potřebné vybavení na kurz lze u nás zapůjčit. 

V případě, že potřebujete poradit s výběrem vybavení, tak jsem vám samozřejmě k dispozici. Volejte, pište anebo se za námi můžete zastavit (pondělí až pátek) přímo v Apnea Academy centru na Praze 7, Holešovická tržnice hala č.16. Nově lze na kurz zapůjčit také freedivingové ploutve, počítače, obleky a zátěže  ...

V ceně je zahrnuto:
- mezinárodní certifikace AA Level II
- diplom o absolvování AA kurzu
- kurz freedivingu
- manuál Level II

V ceně není zahrnuto:
- cesta na lokalitu (cca 9-10 000Kč)
- transfery letiště-hotel (10EUR/osoba)
- cestovní pojištění
- ubytování (65EUR/osoba/den)
- zapůjčení vybavení
- poplatek základně (100EUR/osoba/tyden)

Pro další dotazy a konzultace pište anebo volejte
jan@ap­neaman.cz
mob.: +420 608 683 884

Budeme se těšit :-)
Honza a Martin

 

Partneři