Open Menu

Vyberte si kurz

Varianta kurzuBazénové tréninky

Země

Začátek kurzu

Instruktor


Vynulovat filtry

Tréninkové akce
Expedice

Training Camp OKYANUS JD

Termín:
27.08.-03.09.2022 (9 dnů)
Doprava:
letecká
Cena:
24 500 Kč
Místo:
Bodrum, Turecko
Vedoucí:
Martin Zajac
Kapacita:
0 volných z 12 míst

Pro přihlášení na akci je nutné se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.

LAST MINUTE!!! 

Zveme Tě na Open Water Relax Training Camp na lodi OKYANUS JD v Turecku!
Tato týdenní tréninkově odpočívací akce je určena všem freediverům, kteří se chtějí zlepšit v hloubkových disciplínách, ve vyrovnávání tlaku, relaxaci a self coachingu, anebo si prostě jen tak zatrénovat, užít pěkné šnorchlování, přírodu, krásnou loď, vynikající jídlo, poznat nová místa, kulturu a pořádně si odpočinout! Program je samozřejmě dobrovolný a každý si ho může naskládat dle vlastní chuti.

Akce je vhodná pro všechny freedivery bez rozdílu ve výkonech či dosažené certifikaci, ale také pro jejich doprovod. Kromě tréninku se můžete těšit na plavbu na klasické turecké dřevěné jachtě, která prošla rekonstrukcí v roce 2020. Čekají nás krásné zátoky, chráněná kotviště, tréninkové lokality s hloubkou až 100 m, výšlapy na kopečky na nádherné západy slunce, návštěva historických antických památek, spaní pod hvězdama … Na lodi jsou nám k dispozici také paddleboardy. Čeká nás teplota vody kolem 26°C, krásná viditelnost a v našem termínu většinou klidná voda! Mimochodem, na tuto akci bereme také sled! Ten je úžasný pro zlepšení relaxace a vyrovnávání tlaku!

Loď / Ubytování
Loď OKYANUS JD a její majitel a kapitán Ahmet patří mezi to nejlepší co pluje v Tureckých vodách! Je to prostorný motorový dvoustěžník, který ovšem nemá plachty jenom na parádu, ale pokud bude příznivý vítr, tak si užijeme super jachting! Loď je 28 m dlouhá a 6,4 m široká. Pro nás je připravených šest dvoulůžkových kabin s vlastním sociálním zařízením a klimatizací. Má dva sun decky (paluby) a jedna z nich je zastíněná a vhodná pro strečink, jógu a meditaci. 

V ceně akce je zahrnuto:
- letenka Praha – Bodrum (cca. 10 000 Kč)
- týdenní pobyt a plavba na jachtě OKYANUS JD
- all inclusive turecký full board z čerstvých surovin
- vedené tréninky na bojkách
- tréninky na sledu
- suché tréninky equalizace
- meditace a mentální trénink
- individuální konzultace freedivingu
- zapůjčení paddleboardů
- zátěže a karimatky na lodi
- wifi

V ceně není zahrnuto:
- transfer letiště – marína (cca. 35 EUR)
- tips pro posádku (50 EUR)
- alkohol a turecká káva

 

 

Těšíme se na Tebe na další unikátní tréninkové akci, kterou jsme připravili ve spolupráci s našim tureckým kamarádem a "Budhou" Ahmetem. Věříme, že loď OKYANUS JD nám všem bude super zázemím jak v posunování freedive limitů, tak v odpočinku a relaxaci. Jsme si jistí, že tato plavba, pobyt a tréning budou životní, a nejen freedivingový zážitek!

Pro další dotazy a konzultace pište anebo volejte
mobil: +420 608 644 979
martin@apneaman.cz

Budeme se těšit
Martin a Jindřiška

Partneři