Open Menu

Vyberte si kurz

Varianta kurzuBazénové tréninky

Země

Začátek kurzu

Instruktor


Vynulovat filtry

Tréninkové akce
Víkendové

Apneaman Training Camp

Termín:
02.-04.06.2023 (3 dny)
Doprava:
vlastní
Cena:
3 500 Kč
Místo:
VS Barbora u Teplic, Česká republika
Vedoucí:
Martin Zajac
Kapacita:
9 volných z 12 míst

Pro přihlášení na akci je nutné se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.

Zveme Tě na  tréninkovou akci Apneaman Training Camp Barbora 2023. Budeme se věnovat tréninku na otevřené vodě na bójkách, vyrovnávání tlaku, technice pohybu, strečinku a relaxaci a také mentálnímu tréninku. Večer pak společné grilování, povídání ... Trénink se koná souběžně s klubovou akcíi "Apnea weekend 2023" na nejlepší tréninkové lokalitě v ČR,  na lomu Barbora. Proto se tady potkáte s nejlepšími českými freedivery, jako například s mistryněmi světa Gabkou Grézlovou, Kateřinou Šuranskou a dalšími.

Lom je asi 6km od Teplic a z Prahy to je cca. 90km. V termínu 2. až 4. června má náš klub nádechového potápění APNEAMAN v pronájmu celé výcvikové středisko. Je tu celkem 6 pokojů, sociální zařízení, kuchyň, společenská místnost, velká zahrada, kde je možné postavit stany, ohniště s lavicemi ... Kousek je hospoda, kam se dá dojít na jídlo ...

K vodě je to z chalupy pár metrů (50-60m) a do vody je pohodový vstup přes velký ocelový ponton. Maximální hloubka, jakou jsme kdy na Barboře našli, je 60m! Teplota vody a viditelnost jsou zavislé na povětrnostních podmínkách. V loni ve stejném termínu měla voda na hladině kolem 20C a v hloubce je to klasika = 4C, světlo bylo ještě ve 40m. Hloubka 40-50m je cca. 100m od pontonu :-)

Trénink kemp nebude jenom o trénikovém drilu, ale zapotápíme si také na zdejších atrakcích! Kousek od břehu je v 7 m potopený Warburg, v 9m je keson a v různých hloubkách výcvikové plošiny pro přístrojové potápění. Je tady také zatopený lesík, kde je při dobré viditelnosti spousta ryb. Běžně k vidění jsou štiky, okouni a na plošinách jsou často candáti.

Předběžný program:
Pátek - příjezd od 17h, ubytování, příprava bojek, trénink, táborák ...
Sobota - dva tréniky, promítání, táborák, ...
Neděle - trénik, sušení a balení věcí ...

Ceny ubytování:
Cena za lůžko za jednu noc je 350Kč, celkem za akci 700Kč (povlečení je v ceně)
Cena za ubytování ve vlastním stanu na pozemku VS včetně využití spol. prostor a sociálního zařízení je 150Kč za den
Vstup do střediska s využitím společných prostor bez noclehu je za 60Kč za den.

Cena akce pro členy klubu Apneaman: 3 000Kč

Pro další dotazy a konzultace pište anebo volejte
martin@apneaman.cz
mob.: +420 608 644 979

Budeme se těšit
Honza

Partneři