Open Menu

Vyberte si kurz

Varianta kurzuBazénové tréninky

Země

Začátek kurzu

Instruktor


Vynulovat filtry

Certifikát
Základní kurzy
First Level Freediver

AA Level I

Termín:
10.-12.11.2023 (3 dny)
Doprava:
vlastní
Cena:
3 900 Kč
Místo:
Mszczonów, Polsko
Vedoucí:
Jan Pohořelý
Kapacita:
8 volných z 8 míst

Pro přihlášení na akci je nutné se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.

Získej svou freedive certifikaci na nejhlubším bazéně v Evropě!
 

Máš rád pocit volnosti a nezávislosti? Chceš si užít krásy jezer, moří a oceánů, být přitom nezávislý na potápěčské bázi a netahat s sebou všechny ty přístroje, žakety a lahve? Chceš se naučit potápět bezpečně hlouběji, vydržet pod hladinou déle a zažít úžasnou svobodu volného potápění? Chceš vědět, jak na sobě dál pracovat?
 
Pokud ano, tak tento intenzivní třídenní kurz freedivingu je pro tebe jako dělaný!

Pro koho je kurz vhodný
Kurz AA L1 na Deep Spotu je určen pro freedivery, kteří již mají základní zkušenosti s nádechovým potápěním. Podmínkou účasti je absolvování základního bazénového kurzu Apnea Academy Indoor Freediver anebo jeho ekvivalent v jiném výukovém systému.

Náplň kurzu
V tomto kurzu se zaměřujeme na zdokonalení techniky dýchání, vyrovnávání tlaku, techniku kopu s ploutvemi, pozici těla u lana a na prohloubení relaxace během ponoru. Bezpečnost a záchrana na otevřené vodě ja samozřejmou součástí všech našich kurzů. Nezbytnou součástí jsou samozřejmě i hodiny teorie, na kterých si prohloubíš znalosti získané na úvodním kurzu. Poradíme ti také, jak na sobě dál po kurzu pracovat, jakým způsobem zlepšovat své fyzické i psychické schopnosti a pohybové dovednosti, aby ti freediving v budoucnu přinesl ještě více radosti, relaxace a pocitu zdraví, ať už jsou tvé cíle rekreační anebo závodní.

Deepspot
Polský bazén Deepspot je s hloubkou 45,57m momentálně nejhlubším bazénem v Evropě. Teplota vody je krásných 32 C, tudíž nepotřebujeme neoprenové obleky. Deepspot je ideálním a velice komfortním místem pro první krůčky v hloubkovém potápění - teplá voda, žádné vlny, žádný proud… a zmínili jsme, že v budově bazénu budeme také spát!?


Požadavky na účast:
- absolvovaný kurz Indoor freediver
- mít zdravotní prohlídku
- minimální věk 14 let
 
Potřebné vybavení
Maska, šnorchl, ploutve a zátěžový pásek je vše, co k absolvování kurzu AA L1 potřebuješ. Freediverský počítač není nevyhnutně nutný, ale už na L1 počítač doporučujeme. Veškeré vybavení kromě masky a šnorchlu lze na kurz zapůjčit.

Požadavky k získání certifikace
K získání certifikace je třeba během kurzu napsat test s alespoň 80% úspěšností, a také splnit minimální požadované výkony v jednotlivých disciplínách. Hloubka 15 metrů v disciplinách CWT (klasický ponor s ploutvemi) a FIM (přitahování po laně) s pěknou technikou a klidným pohybovým projevem nabýva pro naše studenty žádný problém! Během kurzu tě dobře připravíme a výkony dáš levou zadní!

Program:
Pátek

Odjezd do Polska ráno v 6 h
16:00 - 18:30 trénink
20:00 - 20:30 trénink

Sobota

10:00 - 11:30 trénink
18:00 - 19:30 trénink 


Neděle
10:00 - 11:30 trénink
12:00 - 13:00 ukončení akce, odjezd

V ceně je zahrnuto:
- pět vedených tréninků 
- teoretické lekce v učebně
- suché cvičení vyrovnávání tlaku
- strečink a dechová cvičení
- video coaching

V ceně není zahrnuto:
- cestu (dopravu budeme řešit společně)
- ubytování na Deep Spotu (cca 2000 kč)
- vstupy na bazén (5 vstupů á 1 300 Kč)

Pro případné dotazy pište anebo volejte.
jan@apneaman.cz
mob.: +420 608 863 884
 

Budeme se těšit...
Honza

Partneři