Open Menu

Vyberte si kurz

Varianta kurzu


Bazénové tréninky

Země

Začátek kurzu

Instruktor


Vynulovat filtry

Základní kurzy
Tréninkové akce
Zájezdy
Outdoor Freediver

Safari od Salemu po Thistelgorm

Termín:
22.-29.10.2017 (8 dnů)
Doprava:
letecká
Cena:
29 900 Kč
Místo:
Od Salemu po Thistelgorm, Egypt
Vedoucí:
Martin Zajac
Kapacita:
0 volných z 22 míst

Pro přihlášení na akci je nutné se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.

Při příhlášení na tuto akci nejpozději do 30.6.2017 a následném uhrazení zálohy s maximálně týdenní splatností platí zvýhodněná first minute cena 27 900Kc!  wink

Tato akce je určená pro všechny potápěče, kteří si chtějí užít potápění v Rudém moři na nádherných lokalitách a prolézt při tom nejznámější vraky jako je Salem Express anebo Thistelgorm! Samozřejmě bude možnost také potrénovat hloubku podél lana a zlepšit se v hloubkových disciplínách FIM, CWT a CNF. Již tradičně budeme mít s sebou sled, abychom mohli poladit vyrovnávání tlaku a také vyzkoušeli něco neobvyklého, něco k čemu se běžně freediver nedostane :-)  Kdo by dostal chuť na potápění s přístrojem, tak zapůjčení a plnění lahví je také v ceně zájezdu. Je ale nutné mít vlastní vybavení. Na lodi jsou také sportovně zábavné radovánky jako vodní lyže, banán, kolo ... No a budeme také fotit! Opět s námi jede špičkový UW fotograf Vašek Krpelík! Už teď se těším na nádherné snímky! :-)

V rámci této akce lze absolvovat kurz Apnea Academy Outdoor Freediver/Level I za zvýhodněných podmínek. Standardní cena kurzu OF je 3 500Kč. Zvýhodněná cena kurzu je 2 200Kč! V případě, že máte zájem absolvovat během plavby tento kurz, napište to prosím do přihlášky do místa pro "předchozí zkušenosti s potápěním"

Loď Martina I *****  poskytuje svým hostům vynikající servis. Ubytování v prostorných a pohodlných kajutách s vlastní klimatizací, ledničkou, televizí a koupelnou, ... byla spuštěna na vodu koncem roku 2007. Svým vybavením se řadí mezi luxusní lodě Rudého moře a byla oceněna oficiálním Egyptským certifikátem kvality CDWS 5*****

Program:
Cestou navštívíme ty nejhezčí korálové útesy a vraky Rudého moře. Začneme na jihu jedním z nejznámějších vraků na Salem Expressu a skončíme na severu úžasným a jedinečným vrakem z druhé světové války Thistelgormem. V oblasti Abu Nuhas nás vždy čekají hrátky s delfíny ... Máte se na co těšit! :-)

V ceně akce je zahrnuto:
- pobyt na lodi Martina I *****
- plná penze včetně nealko nápojů
- letenka Praha-Hurgada-Praha, transfery
- služby divemastera
- tréninky a konzultace
- ponory na sledu
- zapůjčení bójek a lan
- zapůjčení zátěží
- plnění lahví stlačeným vzduchem

V ceně není zahrnuto:
- egyptské vízum
- dřívější výjezd z maríny
- kurz freedivingu OF/L1
- cestovní a potápěčské pojištění
- konzumace alkoholických nápojů
- bakšišné pro personál 40EUR


V případě zájmu o účast na této akci prosím vyplň níže on-line přihlášku

Pozor! Je nutné mít platný pas ještě minimálně 6 měsícu po návratu z Egypta!!!

Pro další dotazy a konzultace pište anebo volejte
martin@ap­neaman.cz
mob.: +420 608 644 979
Skype: zajac.martin

Budeme se těšit :-)

Martin

Partneři