Open Menu

Reference

Robert Samanek 04.05.2016

"S Apneaman jsem měl možnost absolvovat jak úvodní kurzy ke freedivingu, tak řadu náročnějších akcí - ať už v Čechách nebo v zahraničí (freediverské kurzy, jachta, dětské safari), a to buď sám, nebo s klienty (firemní akce), nebo s rodinou. Vždy se jednalo o perfektně připravenou událost, úžasné zážitky :-) A co víc, Martin Zajac a jeho kolegové jsou profesionálové, mají ohromné zkušenosti, umí správně motivovat a přitom jasně vědí, kde jsou ty správné hranice, přes které nemá smysl jít. Dnes je pro mě díky nim freediving hodně vysoko na pomyslném žebříčku oblíbených aktivit."

 

Christian Nicoll 01.11.2015

Thanks Jan,
a great business is not measured by when things go well but how good your customer service is when things go bad, you and Martin have excellent customer service, I hope one day that our paths cross and we can all have a beer together, keep up the good work.

Australia

 

Petr Manousek 30.05.2015

"Kurz mě rozhodně nezklamal. Nic, co jsem očekával v rámci časových možností, jsem nepostrádal. Nejvíce se mi líbilo nahrávání plavání pod vodou na kameru. Také zpětné hodnocení bylo rozhodně velmi přínosné. Pokud bych kurz absolvoval znovu, tak bych byl pro důkladnější nácvik Frenzela, ale patrně by to zabralo příliš času. Instruktoři se v rámci časových možností věnovali, byli ochotní, působili kvalifikovaně a přitom lidsky. Celkově jsem byl s kurzem spokojen a hodnotím známkou jedna. Ve freedivingu bych chtěl pokračovat, ale patrně ne do příliš velkých hloubek. Konkrétně by mě zajímala teorie a nácvik, jak se potápět a plavat pod vodou úsporně a efektivně a přitom bezpečně."

 

Sandra
27.04.2016

Hello Jan!
Yesterday evening I got my rope! Thank you very much for your great support for this order - and for the fast delivery.The rope is fantastic. I'm very happy about it and I'm looking forward for the first test this weekend in the lake. :-)) Next order will be placed surely at your shop!! :-)))
Have a nice week!

Germany

 

Václav Kameníček 28.02.2015

"Moc bych chtěl poděkovat za ten materiál (ploutve pro nás dva, masku a ponožky pro manželku a tašku Cressi), co jsme u Vás s manželkou nakoupili. Bylo to perfektní, jak se ti Vaši kolegové o nás starali a jak super nám vše vysvětlili a ukázali! Je mi jasné, že teď už všechny věci "pod vodu" budu kupovat jen u Vás. Moc díky !"

 

Abdulrahman
24.4.2016

Hi dear Jan,
Thanks a lot for the effort and great business,  wish all the luck for you and your team. Have a good day :)

Kuvait

 

Jiří Vencel 30.05.2015

"Kurz předčil mé očekávání, a proto hodnotím velice kladně. Přístup instruktorů byl skvělý a myslím, že nám věnovali maximum svého času a vše dokázali skvěle vysvětlit. Na kurzu bych nic neměnil. Byl jsem maximálně spokojen. Určitě bych stál o to, abych si rozšířil znalosti a naučil se ještě něco navíc o freedivingu."

 

Jean-Fabrice
23.04.2016

Many thanks Jan,
Really appreciate the effort. I wire the money now and let you know.
I will recomend your site on ours (www.apnearevolution.com) if you are okay? We are in the process of rebuilding it - hopefully the new one will be out bu month-end...
You have great stuff - particularly fins bag as lots of our guys commute to the pool with fins and all the stuff by underground or bus. Would be very useful.
I am trying to convince the other founder of the club to buy your sledge - looks amazing and sturdy.... maybe next purchase :-)

England / Corsica

 

Michal Kamrádek 12.03.2016

"Kurz byl skvělý. Přinesl mi mnoho nových zážitků, pocitů, poznatků, jak funguje lidské tělo. Kurz mé očekávání překonal. Nejvíce se mi líbilo sedět na dně jámy a užívat si pocit z hloubky. Nejméně potom nutkání nadechnout se. Kurz je dle mého názoru pro začátečníka vyvážený. Teorie a praxe se dobře doplňují. Instruktoři byli skvělí, přátelští, milí a ochotní zodpovědět všechny naše všetečné dotazy. Vždy připraveni pomoct a poradit. Bylo vidět, že je freediving skutečně baví a své zkušenosti předávají s radostí. Ve freedivingu chci pokračovat a zdokonalovat se. Měl bych zájem zejména o pravidelné bazénové tréninky a o občasné výjezdy do lomů v rámci ČR."

 

Agatha Boghush
02.03.2016

Hi Jan,
Thanks for very quick order and everything. Say hello to Martin from me :)

Bali, Indonesia

 

Adam Vojta 12.03.2016

"Kurz mi přinesl to čeho jsem se nejvíce obával. Jako milovník vody a přírody jsem tomu trošku propadl a rád bych se ve freedivingu rozvíjel dál. Vždycky jsem se chtěl dívat oknem jámy i z druhé strany, takže mé očekávání kurz splnil. Instruktoři byli super a celkově byla dobrá parta lidí. Nejvíce se mi líbil můj výkon ve STA, ke kterému mě instruktoři dovedli, příprava, relaxace a stretching. Mé zaměstnání mne dost psychicky vyčerpává a už jen příprava před zanořením je balzám na duši. „Nelíbilo“ se mi, že jsem nedal STA 4 minuty, mohli mě tam ještě kousek podržet J Tím, že jsem dobrovolný hasič a záchranář, tak mám takovou deformaci a v kurzu mi trošku chyběla první pomoc. Určitě neuškodí studentům osvěžit resuscitaci. Kurz byl zajímavý od začátku až do konce a plný informací. Nemám co bych vytkl. Ve freedivingu chci rozhodně pokračovat. Rád bych se přidal k nějaké partě a trénoval s nimi. Mám rád přírodu a většinu volného času trávím jako sportovní rybář u vody. Nejvíce mě láká pruty zahodit a přiblížit se k rybám v jejich přirozeném prostředí. Tím samozřejmě nemyslím spearfishing."

 

Dave
28.11.2014

Hi Jan,
Thanks very much for your help and assistance to get everything sorted. I'm looking forward to seeing your gear!

New Zeland

 

Martina a Tomáš
10.10.2015

"Kurz byl výborný, nad očekávání, bavil nás a máme chuť pokračovat. Nejvíce se nám líbil bazén a jáma, nejméně teorie, ale je nám jasné, že je nutná. Myslíme, že kurz byl celkem vyvážený, takže bychom asi nic neměnili. Instruktoři byli výborní. Ve freedivingu chceme pokračovat, poprvé jsme objednali jámu, tak chceme začít trénink podle tabulek a vyrovnávání tlaku. Uvažujeme o možnosti dalšího kurzu v Egyptě, ale to až budeme na tom lépe. Asi bychom uvítali možnost jít do bazénu v Praze s neoprenem a ostatním vybavením a nemuset si objednávat svoji dráhu, což není všude možné a je to drahé."

 

Jan Marek
Loyola-Fernandez
30.01.2015

Hello Jan,
Thank You a lot. I recieved shipment with nose clip very fast, aprox. after less than 2 days. Ceska Posta is great a lit better than polish, I realy suprised positively :-) I will back in future and will recomend Apneaman for my friends. Greetings from Varsava for You and all your Apneaman team out there!!!

Poland

 

Zdeněk
13.02.2016

"Kurs splnil očekávání. Přinesl mi nový pohled na nádechové potápění, vyvrátil řadu mýtů a nesmyslů, které jsem slyšel. Řadu špatných návyků budu muset opravit. Nejvíce se mi líbila jáma a nejméně rámus v Aquapalace. Přistup instruktorů byl skvělý i mimo kurs. S kurzem jsem byl celkově spokojen. Jen bych dříve zařadil první pomoc při black outu a sambě. Kdyby se něco stalo první den, asi bych panikařil. Ve freedivingu pokračuji zatím v bazénu, uvidíme, kam se to vyvine."

 

Leo
30.06.2015

Dear Jan,
Thank you for your understanding and the information provided. We look forward to receiving the package and to working with you again! Have a great day.

Taiwan

 

Michal
29.07.2015

"Děkuji za profesionální a příkladný přístup... i když objednávám rozličné věci docela často, tak Váš přístup k zákazníkovi převyšuje dosavadní zkušenosti a jsem tak mile překvapen..."

 

 

Jassim
Alghais Diving
02.10.2015

Hi Jan,
Thanks for your assistance, shipment was received as ordered. Appreciate your assistance and regards to you, Martin and all the team.

Qatar

Partneři